GBA SPC MİNİ

GBA SPC MİNİ, tasarımı ve üretimi GBA TECH firmasına ait olan 3 boyutlu biyoyazıcı modelidir. GBA SPC MİNİ, sahip olduğu özellikler ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

FDM ( Fused Deposition Manufacturing ) baskı teknolojisini kullanarak, X, Y ve Z eksenlerinde 10 mikronluk hassasiyete ( çözünürlük ) sahiptir.

Kolay kalibrasyon imkanı ile biyobasım sürecinizde zamandan tasarruf ederek çalışmalarınızı rahat bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Isıtıcı extruder ile hidrojelinizi 80 ˚ C’ye kadar ısıtabilirsiniz. Bazı hidrojellerin uygulama esnasında katılaşmaması için sıcaklığa ihtiyacı vardır.

GBA SPC MİNİ model 3 boyutlu biyoyazıcıda dokunmatik ekran kullanılmıştır. Bu ekran sayesinde, makineye ait birçok ayarı yazılıma müdahale etmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Yarıda kalan baskıyı, kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.

X, Y ve Z eksenlerinde 15 mm genişliğinde lineer raylar kullanılmıştır, lineer raylar eksenlerdeki baskı hassasiyetini artırarak yüksek baskı çözünürlüğüne sahip doku iskeleleri üretmenize olanak sağlamaktadır.

Kapalı kasa ve ergonomik kapak, cihazın dış etkenlerden ( toz, kir) korunmasını sağlamaktadır. Biyobaskı esnasında kapağı rahatlıkla kaldırabilir ve uygulamanızın türüne göre kapağı tekrar kapatabilirsiniz.

Biyoyazıcının kolay taşınabilir olması, cihazı farklı mekanlarda kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

GBA SPC MİNİ, led ışıklı kabine sahiptir. Led ışıklar ile baskı yüzeyini yakından gözlemleyebilirsiniz ve kayıt alabilirsiniz.

Baskı hacmi : 100 mm*100 mm*50 mm ölçüsüne sahiptir.

Cihazın hacmi : 300 mm*440 mm*380 mm

10 ml hacmindeki plastik enjektörlere biyomalzemenizi yükleyerek, şırıngayı extruder bloğuna yerleştirebilirsiniz.

Pleksi baskı yüzeyine asetat kağıtlarını koyarak doku iskelelerinizi üretebilirsiniz.

3D Biyoyazıcımızı, bizimle mail yahut whatsapp üzerinden iletişime geçerek ya da mağazalarımızdan satın alabilirsiniz. 

GBA SPC MİNİ’Yİ SATIN ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

İLETİŞİM İÇİN : gbatech@outlook.com

WHATSAPP İLETİŞİM HATTIMIZ : 05314238221

Scroll to Top